Sr. Eventmanager

1 settimana fa


Provincia di Siracusa Sicilia, Italia Protest A tempo pieno

**Sr. Eventmanager**:

- “To hell with logic, to hell with obstacles, let’s do what we love”_, says Protest Sportswear Sinds 1993 maakt Protest functionele en fashionable sportswear. Op HQ te Warmond/Leiden werken 80 mensen. Daarnaast werkt Protest met agenten en importeurs in meer dan 40 landen. Met haar sterke omnichannel strategie worden vanuit het eigen warehouse dagelijks tienduizenden producten geleverd aan b2b en b2c-klanten.
Dit is jouw kans om deel uit te maken van het Protest team, Nederlands sterkste sportswearbrand dat bekend staat om haar design en functionaliteit.
Voor onze afdeling Marketing zijn wij op zoek naar een creatieve en gedreven
**S**r. Eventmanager*

Ben jij een creatief en een grootorganisatie talent? Dan zijn wij op zoek naar jou
Als Sr. Eventmananger ben je onderdeel van het marketingteam en ben je verantwoordelijk voor de producties (pre, prod, post & delivery) van de lifestyle fotoshoots (op locatie in binnen
- en buitenland) en de fotoshoots in de studio met uiteenlopende uitvoerende en administratieve werkzaamheden. De geproduceerde content wordt gebruikt voor commerciële doeleinden, van (online) advertising campagnes voor zowel brand als product tot aan het collectieboek en onze website.
Daarnaast organiseer je de sales meetings en beurzen (wanneer dat weer kan). Je bepaalt deadlines samen met de marketing manager aan wie je rapporteert en werkt met de afgegeven budgetten, die je vervolgens beheert. Uiteraard zorg je ervoor dat je alle betrokkenen proactief informeert en/of overlegt over de voortgang van de werkzaamheden.
**Kerntaken**:

- Organiseren van fotoshoots (foto & video), events en beurzen;
- Het opstellen en bewaken van budgetten van de producties;
- Het opstellen en bewaken van planningen, callsheets, draaiboeken voor de (post)producties;
- Protest vertegenwoordigen, nauw samenwerken en onderhandelen met derde partijen zoals fotografen, filmers, locaties, modellen, hair en make-up artiesten, etc.;
- De coördinatie en beheer van samples en shotlists voor producties
**Wat wij van je vragen**:

- HBO opleiding met mínimaal 3 jaar relevante werkervaring
- Georganiseerd, stressbestendig en assertief
- Communicatief sterk en gek op onderhandelen
- Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal
- Geen 9-5 mentaliteit (flexibel) en een teamplayer
- Affiniteit met boardsporten is een pré
**Wat wij je bieden**:
Een full-time job (40 uur per week)
Standplaats is Warmond (12 min fietsen vanaf station Leiden en station Sassenheim)
Salaris is afhankelijk van werkervaring
- Goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een goede pensioenregeling, flexibele werktijden, 25 vakantiedagen en mogelijkheid tot aankoop van 7 extra verlofdagen (op basis van 40 uur)
- Dynamische en creatieve werkomgeving met een uitstekende werksfeer en de leukste teamactiviteiten
- Zoveel leuke items de hele dag om je heen zorgt ervoor dat je garderobe in no time twee keer zo groot is, een leuke korting is dan mooi meegenomen
- Ruimte om jezelf te zijn, voor nieuwe initiatieven en ideeën;
- Legendarische Protestfeestjes (wanneer dat weer is toegestaan).
**Inlichtingen en sollicitaties**:

- Op acquisitie wordt niet ingegaan._

Soort dienstverband: Fulltime