Ostiglia, Włochy

1 mese fa

Ostiglia, Italia Grupa590 A tempo pieno

W związku z rozpoczęciem nowego projektu budowlanego przez GC Energy  poszukujemy osób na stanowisko Montera tras kablowych.

Zapewniamy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, wymaganych kompetencji i efektywności
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora

Zakres obowiązków

  • montaż tras kablowych
  • prefabrykacja konstrukcji wsporczych
  • układanie kabli w trasach i kanałach kablowych według schematu
  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie i na budowie

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne
  • praktyczne doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych
  • praktyczna umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dyspozycyjność do pracy na kontraktach w systemie 6/1

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie)

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

AplikujID: 164
  • Ostiglia, Włochy

    1 mese fa

    W związku z rozpoczęciem nowego projektu budowlanego przez GC Energy poszukujemy osób na stanowisko Pomocnika.Zapewniamypracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OILstabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracęwynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, wymaganych kompetencji i...